E-pilarz


Obsza 141, 23-413 Obsza

Tel: 603 114 962

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-07-11

Kochasz swój dom i ogród i chcesz o niego zadbać, jednak zależy Ci też na środowisku naturalnym, dlatego szukasz kosiarki, która nie emituje spalin i nie ma denerwującego kabla? O takie osoby zadbała niemiecko-austriacka firma Al-Ko, oferując klientom kosiarki akumulatorowe, które pracują cicho, efektywnie i są przyjazne środowisku. Wiele typów takich kosiarek można znaleźć na stronie e-pilarz.com w sklepie internetowym ze sprzętem ogrodniczym najlepszych, uznanych na świecie marek.

Kosiarki te są wyposażone w akumulatory litowo-jonowe o mocy pozwalającej kosić trawnik przez półtorej godziny. Mają one aerodynamiczny kształt i świetnie się je prowadzi. Są one wykonane z lekkiego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa, dzięki czemu ważą od 17 do 30 kg w zależności od wielkości i modelu. Sześcio- lub siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala na ścinanie trawy w zakresie od 2,5 do 7,5 cm. Są one dostępne w dwóch wersjach:

  • Energy Flex,
  • Power Flex.

Najmniejsza z nich z linii Energy dedykowana jest trawnikom do 300 m², natomiast wersja Power pozwala na skoszenie 700 m².

Kosiarki akumulatorowe Al-Ko
#


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu: