laserymedyczne.eu


Nad Kanałem 3, 41-800 Zabrze

Tel: 531-200-732

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-05-30

Wśród urządzeń przeznaczonych dla profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej, jakie można znaleźć w ofercie LM-INVEST, na szczególne wyróżnienie zasługuje laser frakcyjny CO2 w świetnej cenie. Urządzenie, które wyróżnia się szybko widocznymi efektami, wykorzystywane jest w celu zwiększania napięcia skóry i zmniejszenia zmarszczek. Stymuluje naturalne procesy odnawiania skóry, która po zabiegu goi się bardzo szybko. Do tego dochodzi możliwość stosowania punktowego.

Wzmiankowana firma to uznany dystrybutor, który należy do ścisłego grona najbardziej wyspecjalizowanych przedsiębiorstw z branży laserów medycznych w Polsce. Wieloletnia obecność na rynku i bogate kontakty handlowe z renomowanymi producentami z całego świata przekładają się na ofertę nowoczesnych technologii charakteryzujących się minimalną inwazyjnością, wysoką operacyjnością i skutecznością.

Laser co2 cena
https://laserymedyczne.eu/urzadzenia/laser-frakcyjny-co2/


Lasery dla gabinetów medycyny estetycznej, które oferują, to nowoczesne urządzenia na miarę XXI wieku. Jesteśmy pod wrażeniem ich możliwości. :)
Opublikowane przez: orangeladybug277 Data: 2020-06-18 15:13:38 Ocena: 5

Firmy z tego samego regionu: