ramii


Zielona 87 b, 32-082 Bolechowice

Tel: 533 323 561

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-04-27

Każdy, kto szuka kreatywnego elementu wystroju do domu czy biura, powinien zwrócić uwagę na farbę magnetyczną do ścian marki Tikkurila. Nałożona na powierzchnię czyni z niej tablicę magnetyczną, do której można przyczepiać magnesy, czy to z widokówkami, fiszkami lub innymi kartkami. Stąd też rozwiązanie to spisze się na przykład w pokoju dziecka, pozwalając mu na bardziej interaktywną naukę, jak i w biurze, gdzie można zastosować ją jako ciekawą alternatywę dla plansz i prezentacji multimedialnych.

Farba ta dostępna jest w ofercie sklepu Ramii.pl, a dokładnie pod linkiem  http://www.ramii.pl/pl/farby/tikkurila-magnetic--farba-magnetyczna-do-scian,2483.html. Proponowana jest w kolorze szarego matu, puszki zaś są o pojemności 0,5 litra. Można ją też połączyć z farbą Tikkurila Liitu, dzięki czemu, oprócz podczepiania magnesów, będzie można również na niej pisać kredą.

Każdy zainteresowany ofertą tego sklepu, znajdzie w nim mnóstwo produktów przydatnych w wykończeniu wnętrz. Farby, lakiery, a także kleje to tylko niektóre z nich. Warto więc zapoznać się z możliwościami, jakie oferuje.

Http://www.ramii.pl/pl/farby/tikkurila-magnetic--farba-magnetyczna-do-scian,2483.html
https://www.ramii.pl/pl/farby/tikkurila-magnetic--farba-magnetyczna-do-scian,2483.html


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

BUDO-EX


Kraków, Krowoderskich Zuchów 3

Otwórz wizytówkę >