FERTIL-ECO


Legnicka 28, 94-234 Łódź

Tel: 724676094

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-04-20

Cykl hodowlany jest uzależniony od wielu czynników, przede wszystkim gatunków, które otacza się opieką w konkretnym celu. Każdy rolnik specjalizujący się w hodowli trzody czy drobiu z biegiem czasu odkrywa coraz więcej zależności – dostrzega niuanse, które decydują o zdrowiu zwierząt, a w konsekwencji efektywności swojego przedsiębiorstwa.

Na wzrost wydajności paszy można wpływać umiejętnym wykorzystaniem dostępnych rozwiązań, takich jak dodatek paszowy E559 Impact Powder firmy PPHU Fertil-Eco. Jego pozytywne oddziaływanie na trawienie i układ pokarmowy zwierząt jest przebadane i potwierdzone, a sama produkcja mieszanki przebiega w ramach certyfikowanego systemu GMP+.

O tym środku można powiedzieć wiele, ale w omawianym kontekście należy przede wszystkim wspomnieć, że zwierzęta hodowlane są mniej wrażliwe na okresowe zmiany parametrów paszy, czyli mówiąc wprost, rzadziej cierpią na biegunkę. Pasza jest lepiej trawiona, a więc nie marnotrawi się jej. Jest także wolna od niebezpiecznych m.in. dla drobiu mykotoksyn.

FERTIL-ECO | Wzrost wydajności paszy
https://www.impactpowder.com/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu: