StyliJa


Brytyjska 24, 75-430 Koszalin

Tel: 577 505 081

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-11-29

Czarne czy granatowe sukienki na studniówkę? A może czerwone? Czasem naprawdę trudno się zdecydować. Ale spokojnie, służymy radą. Wybierając kolor kreacji warto brać pod uwagę takie czynniki jak na przykład: barwa tęczówki oka, włosów, a także rodzaj karnacji. Jasne blondynki będą wspaniale wyglądać w szarościach, różach, niebieskościach, beżach i brązach. Świetnie pasuje również do nich klasyczny duet black and white. Brunetki powinny zaś sięgać po pastele i fiolety. A co z szatynkami? W ich przypadku doskonale sprawdzą się żółcie, pomarańcze i zielenie. Oczywiście nie trzeba sztywno trzymać się przywołanych wytycznych. Podstawowa zasada bowiem brzmi: czuj się dobrze w swojej skórze!

A jeśli już wiesz w jakich kolorach Ci do twarzy, zajrzyj do sklepu internetowego Stylija i ruszaj na zakupy. Z pewnością między wirtualnymi wieszakami znajdziesz coś dla siebie.

StyliJa - Granatowe sukienki na studniówkę
https://stylija.pl/52-sukienki-na-studniowke


Bardzo lubię kolor granatowy i bardzo ucieszyłam się jak na domenie sklepu stylija.pl weszły do oferty właśnie sukienki na studniówkę w moim ulubionym kolorze.
Opublikowane przez: Sara Nowakowska Data: 2019-03-12 13:22:37 Ocena: 3

Firmy z tego samego regionu: