Biojuice


Dąbie 108a, 21-400 Dąbie

Tel: 510 551 552

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-11-01

Żaden inny owoc dostępny na polskim rynku nie ma tylu właściwości leczniczych co aronia. Nie tylko posiada ona mnóstwo antyoksydantów, które skutecznie walczą z wolnymi rodnikami i zapobiegają rakowi, ale także w swoim składzie ma witaminy C, PP i kilka witamin z grupy B. Korzystnie wpływa ona zarówno na układ krwionośny, jak i na inne organy wewnętrzne, skutecznie obniża poziom cukru, cholesterolu i normalizuje nadciśnienie, dzięki czemu jest ceniona także na świecie.

Jednym z produktów chętnie kupowanym przez klientów z zagranicy pochodzącym od producenta BIO JUICE jest sok z tego owocu "Aronia Juice". Skoro kupuje go zagranica, dlaczego i my Polacy nie mielibyśmy korzystać z jego cudownych właściwości? Smak dojrzałej aronii zamknięty w soku jest niepowtarzalny i z pewnością polubią go nie tylko dorośli, ale także dzieci. Zatem Jeśli masz osoby, o które trzeba zadbać, skorzystaj z oferty sklepu i zamów ekologiczny sok już dziś. Ponieważ producent przetworów jest równocześnie plantatorem, dba o to, aby uprawa była w pełni ekologiczna bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. 

Aronia juice
https://biojuice.pl/aronia-products/ekologiczny-sok-z-aronii-100-nfc/


Produkty od Biojuice to samo zdrowie - naturalne soki czy dżemy to dla mnie najlepsze źródło witamin czy mikroelementów. Cieszę się niezmiernie, że natrafiłem na tego producenta, bo trzeba przyznać, że trzyma wysoko standardy. :)
Opublikowane przez: enofanger Data: 2019-05-23 15:17:38 Ocena: 4

Firmy z tego samego regionu:

Egeria Sp.z o.o.


Lublin, Krakowskie Przedmieście 53

Otwórz wizytówkę >